Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

Pavel Nedvěd odmítl lukrativní fotbalovou nabídku! Kvůli Daře?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Pavel Nedvěd odmítl lukrativní fotbalovou nabídku! Kvůli Daře?

Andrea Malá

4. ledna 2024 11:41

Dara Rolins a Pavel Nedvěd Video

Dara Rolins bude mít svého partnera jen pro sebe. Pavel Nedvěd měl přitom lukrativní nabídku na působení ve vrcholné funkci v českém fotbale v době, kdy reprezentací zmítá bezvládí po postupu na mistrovství Evropy. 

Nedvěd ve středu přiznal, že měl od předsedy fotbalového svazu nabídku stát se generálním manažerem reprezentace, za kterou sám mezi lety 1994 až 2006 odehrál přes 90 utkání. 

"Předem musím konstatovat, že si té nabídky i jejich podmínek vážím, a že jsem to velmi důkladně zvažoval. Stejně tak si vážím přístupu FAČR během jednání. Bohužel jsem se po zralém uvážení a mnoha konzultacích rozhodl, že ji nemohu přijmout," uvedl ve vyjádření, které cituje web sport.cz. 

Někdejší kapitán národního týmu vysvětlil, proč pozici odmítl. "Po mnoha letech mimo republiku si nejsem jist, zda bych v této chvíli mohl českému fotbalu pomoci. A to tím spíše, že vzhledem k mým stále častým nezbytným pobytům v zahraničí nejsem ještě trvale v České republice," dodal. 

Nedvěd má vazby především na Itálii, kde během aktivní kariéry dlouhá léta působil. Z Apeninského poloostrova má také zkušenosti s funkcionářskými rolemi. 

Nejnovější zprávy