Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Perryho smrt má viníka? Objevily se spekulace o závěrech vyšetřování!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Perryho smrt má viníka? Objevily se spekulace o závěrech vyšetřování!

Andrea Malá

26. června 2024 10:24

Matthew Perry Video

Případ smrti slavného herce Matthewa Perryho se po mnoha měsících snad blíží k rozuzlení. Podle informací zahraničních médií brzy skončí vyšetřování, přičemž není vyloučeno, že padnou obvinění. 

Zdroj z bezpečnostních složek řekl magazínu People, že vyšetřování Perryho smrti se blíží ke konci, přičemž policie se má domnívat, že několik osob má být obviněno. Podle zdroje z úřadu žalobce teprve padne rozhodnutí, zdali bude kdokoliv obviněn. Oficiálně úřad nechal celou záležitost bez komentáře.

Perry se loni v říjnu utopil ve vířivce ve své rezidenci v kalifornském Los Angeles. Hasiči tehdy obdrželi tísňové volání ohledně záchrany z vody, ale probrat známého herce se jim už nepodařilo. Toxikologie následně potvrdila, že hvězda zemřela po požití ketaminu.

Podle dřívějších informací serveru TMZ se v toxikologické zprávě píše, že Perry podstupoval krátce před smrtí infuzní ketaminovou terapii kvůli psychickým potížím. Ketamin, který se nacházel v jeho těle v okamžiku tragédie, však pocházel odjinud. Vyšetřovací orgány se poté snažily zjistit, kde ho herec vzal, například u federální poštovní inspekce. 

Perryho velká herecká kariéra začala v druhé půlce 80. let. Průlom nastal s kultovním seriálem Přátelé, který se vysílal mezi lety 1994 až 2004. Konkrétně ztvárnil Chandlera Binga, který proslul především svými sarkastickými poznámkami. Některé hlášky tak zlidověly. K dalším úspěšným počinům patří například film Můj soused zabiják, ve kterém si zahrál s legendárním akčním hercem Brucem Willisem.

Předloni vyšly memoáry, v nichž Perry popsal svůj opakující se boj se závislostmi. V ohrožení života se kvůli nim ocitl již v 49 letech, kdy mu prasklo tlusté střevo. Herec byl dva týdny v kómatu a lékaři mu dávali jen dvouprocentní šanci na přežití.

Nejnovější zprávy