Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Petr Malásek musel pod kudlu! Jedna operace u manžela Dany Morávkové nestačila

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Petr Malásek musel pod kudlu! Jedna operace u manžela Dany Morávkové nestačila

Andrea Malá

25. dubna 2024 15:03

Dana Morávková a její manžel Petr Malásek Video

Dnes k tomu sice počasí vůbec neláká, letos už ale panovaly vhodné podmínky pro cyklistiku. Vymstilo se to klavíristovi Petru Maláskovi, manželovi herečky Dany Morávkové. Hudebník prozradil, jak ho lékaři po pádu z kola dávali dohromady. 

Malásek podle svých slov zrovna skládal hudbu k novému muzikálu, kterou už měl skoro hotovou. Za odměnu proto vyrazil na kolo. "Jel jsem se u nás v Modřanech projet na kole, a jak jsem se kochal, tak jsem se vyboural," prozradil před časem deníku Blesk.

Naštěstí si nezapomněl helmu, takže to odnesly jiné části těla. "Mám obě ruce pochroumané, proto jsem moc rád, že je muzika napsaná a nedělám nikomu problémy," svěřil se. 

Úraz mu každopádně znemožnil účast na vzpomínkovém koncertu k nedožitým osmdesátým narozeninám Petra Hapky. "Jediné, co mě mrzí je, že nemůžu hrát na piano. Takže Petru Hapkovi pošlu nahoru motorkářský pozdrav," slíbil manžel Dany Morávkové v rozhlasovém pořadu Blízká setkání.

Tam také znovu popsal osudný incident. "Mám dvě velké lásky. Kromě mojí ženy je to hudba a kolo. Vyjel jsem si, trochu se kochal a najednou byl na zemi," uvedl s tím, že musel absolvovat tři operace. 

Nejnovější zprávy