Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Po Kate se slehla zem! Fotograf ji sice zvládl vyfotit, ale teď má co vysvětlovat

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Po Kate se slehla zem! Fotograf ji sice zvládl vyfotit, ale teď má co vysvětlovat

Andrea Malá

18. března 2024 10:26

Catherine, princezna z Walesu (princezna Kate)

Nové fotky princezny Kate musí v současnosti pod lupu. Velké světové agentury totiž stáhly z distribuce rodinný snímek kvůli provedeným úpravám, které palác pod tlakem přiznal. Lidé následně začali spekulovat i o pravosti dalších fotek. Včetně té, která manželku následníka trůnu zachycuje v autě s manželem. 

Princ William a jeho žena byli vyfoceni na zadní sedačce vozu při odjezdu z hradu Windsor. Agentura Goff Photos popřela jakoukoliv zásadní manipulaci se snímkem, přiznala jen úpravy světla a ořez. 

"Neupravujeme naše fotky ve Photoshopu, měníme pouze světlo. Focení osob v autě je nepředvídatelné a s odrazem na skle i složité," vysvětlil autor fotky Jim Bennett magazínu People

Fotograf vysvětlil, že čekal na následníka trůnu, který měl odcestovat do Londýna. "Až když jsem si kontroloval, že mám snímek prince Williama, tak jsem si uvědomil, že někdo sedí vedle něj. Ukázalo se, že je to Catherine," dodal Bennett.

Fotky princezny Kate jsou pod drobnohledem kvůli nedostatku zpráv o vývoji jejího zdravotního stavu po plánované lednové operaci břicha. Královská rodina naposledy uvolnila nové informace na konci ledna, když byla propuštěna z nemocnice. Na veřejnosti se manželka následníka trůnu naposledy objevila o Vánocích, když s rodinou zavítala do kostela. 

Princezna by se podle předchozích vyjádření neměla vrátit k pracovním povinnostem dříve než o Velikonocích, kdy s manželem a dětmi každoročně navštěvuje církevní obřady ve Windsoru. Podle britských médií by se měla opět ukázat na veřejnosti nejpozději v polovině dubna.

Nejnovější zprávy