Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

POTVRZENO! Jaromír Soukup míří do klece s psychopatem

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

POTVRZENO! Jaromír Soukup míří do klece s psychopatem

Andrea Malá

12. prosince 2023 11:31

Jaromír Soukup Video

Jaromír Soukup má za sebou boxerskou historii. O jeho zápasnických schopnostech se už brzy budou moci všichni v Česku přesvědčit. Kontroverzní podnikatel totiž kývl na zápas v rámci Clash of the Stars! 

Soukup nechyběl už na říjnovém galavečeru Clash of the Stars, kde probíhají především bizarní, nicméně ostře sledované zápasy v bojových sportech. Už tehdy to vypadalo, že se brzy jednoho zúčastní. Podnikatel se na podzim nechal slyšet, že by se nebál případného zápasu s "Psychopatem" Alešem Bejrem.

"Jestli bude chtít Aleš v únoru boxovat, tak budeme boxovat," vzkazoval a připomínal svou boxerskou historii, ačkoliv od jeho posledního zápasu uplynulo deset let. "Teď ale trénuju a cítím se dobře," dodal.

V týdnech, které následovaly, se to pak celé evidentně upeklo. Organizace Clash of the Stars tak v pondělí oznámila, že hlavním tahákem lednového turnaje v holešovické Sportovní hale bude souboj Soukupa s Bejrem.

Vyhrocené to mezi oběma muži bylo už na včerejší tiskovce, protože Psychopat Bejr během tzv. staredownu do mediálního magnáta kopl. Jak to bude vypadat v kleci, to uvidíme už za pár týdnů. 

Nejnovější zprávy