Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

Prachař prý žene Hanychovou k soudu! Došla mu trpělivost

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Prachař prý žene Hanychovou k soudu! Došla mu trpělivost

Andrea Malá

22. listopadu 2023 17:34

Jakub Prachař Video

Agáta Hanychová by asi opravdu měla více vážit slova, jak ji k tomu nabádá maminka Veronika Žilková. Po sporu s Jaromírem Soukupem ohledně péče o několikaměsíční dceru Rozárku to totiž vypadá i na soud s exmanželem Jakubem Prachařem. 

Vyplývá to alespoň ze zjištění Blesku. Vše souvisí s tím, o čem jsme informovali, tedy zákazem ukazovat dceru Miu na sociálních sítích. Podle zdroje deníku byla poslední kapkou reklama na krém, v níž se zjevila polonahá holčička.

"Jakub žene Agátu k soudu," tvrdí informátor. "Chce vysoudit nejen zákaz zveřejňování záběrů dcery, ale nejspíš bude žádat také o ochranu osobnosti," dodává s tím, že člen slavné herecké rodiny má uvažovat i o žádosti o výhradní péči. 

Jak známo, Hanychová nenesla zákaz od Prachaře, aby už dceru neukazovala fanynkám na sítích, vůbec dobře. Dokonce ho označila za "de*ila", ale silná slova rychla vzala zpět. Je nicméně zřejmé, že vztahy jsou napjaté.

To samé se dá konstatovat i ve vztahu k Jaromíru Soukupovi, který si rovněž nepřeje veřejné ukazování Rozárky. Bývalí partneři navíc o několikaměsíční holčičku vedou spor, v němž rozhoduje soud. 

Nejnovější zprávy