Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Princ Harry může zase dýchat! Strach z odhalení tajemství je pryč

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Princ Harry může zase dýchat! Strach z odhalení tajemství je pryč

Andrea Malá

10. března 2024 16:02

Princ Harry a Meghan Markle

Princ Harry si zřejmě může oddechnout. Striptérka, která vyhrožovala zveřejněním pikantních fotografií mladšího syna britského krále Karla III., totiž narazila u platformy OnlyFans. Ta s ní neměla slitování. 

Mluvčí platformy OnlyFans potvrdil deníku Metro, že účet někdejší striptérky Carrie Royale byl deaktivován a následně zrušen, protože vyhrožovala zveřejněním intimních snímků jiné osoby bez jejího souhlasu. Tou jinou osobou byl princ Harry.

Royale tvrdí, že před více než deseti lety došlo mezi ní a princem k intimitám v americkém Las Vegas. V uplynulých dnech pohrozila tím, že na internetu zveřejní pikantní fotografie. "Mám nějaké pěkné obrázky, které veřejnost nikdy neviděla. Lidé budou šokovaní," nechala se slyšet s tím, že snímky měly vzniknout u bazénu. 

Striptérka přiznala, že ji poněkud naštvalo, že o ní chybí zmínka v knize Spare. "Jsem překvapena, že si pamatuje všechna jména, když byl dost intoxikovaný. Mohl se taky zmínit o těch pár věcech, co se staly mezi námi, ale úplně to vynechal," posteskla si. 

Royale už si jednou řekla o pozornost v souvislosti s princem Harrym. Před dvěma lety vydražila černé spodky, které měl mít člen královské rodiny během jejich intimního setkání. 

Nejnovější zprávy