Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Princ Harry se změnil k nepoznání! Přátelé ho nepoznávají!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Princ Harry se změnil k nepoznání! Přátelé ho nepoznávají!

Lenka Kučerová

18. června 2024 19:34

princ Harry a Meghan Markle Video

Princ Harry svým odchodem z královské rodiny obrátil svůj život naruby. Podle nejnovějších informací však během pobytu v USA zcela zapomněl na své přátele z Velké Británie, kteří ho už prý vůbec nepoznávají.

Nedávno jsme vás informovali, že manželka prince Harryho, Meghan Markle, nemá s jeho přáteli příliš dobré vztahy. Nyní se zdá, že jejich nespokojenost se vztahuje nejen na ni, ale i na samotného Harryho.

Britská televizní osobnost Lizzie Cundy, která zná mnoho jeho bývalých přátel, tvrdí, že Harry se od nich odvrátil a od jeho přestěhování do USA se výrazně změnil.

"Velmi se změnil. Jeho bývalí přátelé ho už vůbec nepoznávají. Znám mnoho z nich a všechny je nechal ze svého života odejít. Chodíval s nimi na výlety do Las Vegas a účastnil se jejich rugby zápasů," uvedla pro GBN America.

"Miloval své kamarády a od roku 2020 s nimi je v minimálním kontaktu. Přitom oni tu pro něj vždy byli, když to potřeboval. Nesmíme zapomínat, že měl velmi špatnou reputaci kvůli jeho skandálům. Byli to právě oni, kdo mu pomohli. Je smutné, že na ně úplně zapomněl," dodala Cundy.
 
 

Nejnovější zprávy