Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Princ Harry: Šest nejkontroverznějších a nejvíce pobuřujících momentů britského vévody!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Princ Harry: Šest nejkontroverznějších a nejvíce pobuřujících momentů britského vévody!

Lenka Kučerová

27. prosince 2023 13:49

princ Harry a Meghan Markle Video

Princ Harry je v posledních letech zmiňován především v souvislosti s manželství s vévodkyní Meghan a odstěhováním se z Británie. V minulosti měl ale kontroverzních momentů více.

1. Kostým nacisty na večírku:
V roce 2005 se Harry dostal do křížku poté, co byl zveřejněn obrázek, na kterém se objevil v kostýmu nacistické uniformy na párty s tématem „Koloniální a nacistická“. Incident vzbudil kritiku a veřejné odsouzení, ačkoliv se později omluvil za svůj neuvážený výběr kostýmu.

2. Skandál v Las Vegas:
V srpnu 2012 byly zveřejněny fotografie prince Harryho z jeho dovolené v Las Vegas, na kterých byl nahý během strip pokeru. Tyto snímky se rychle šířily po internetu a vyvolaly rozruch v mediálním prostoru. Harry později označil své chování za "přemíru Las Vegas" a vyslovil lítost nad incidentem.

3. Rasistický komentář:
V roce 2009 byl Harry natočen, jak rasisticky nadává na jednom ze svých vojenských videí. Komentáře byly zaměřeny na jednoho ze svých kolegů a obsahovaly urážky. Prince Harry byl kritizován za svůj nevhodný jazyk, ačkoliv se později omluvil a uznal svou chybu.

4. Vztah s Meghan Markle:
Není tajemstvím, že vztah s herečkou Meghan Markle byl předmětem velké pozornosti médií. Jejich vztah a následný sňatek přinesly do života prince Harryho mnoho radostí, ale také přinesly tlak mediálního zájmu a několik kontroverzních momentů, včetně otevřených střetů s médii a rozhodnutí odejít od královských povinností.

5. Otevřenost ohledně psychického zdraví:
Harry byl vždy otevřený ohledně své vlastní psychické pohody a zápasů se ztrátou matky, princezny Diany. Jeho upřímnost a boj za podporu v oblasti duševního zdraví získaly uznání, ale zároveň byly někdy kritizovány. Někteří lidé se obávají, že přílišná otevřenost může způsobit konflikty a neklid v královské rodině.

6. The Me You Can't See:
V roce 2021 byl Harry producentem a spoluautorem televizní série „The Me You Can't See“, která se zabývá otázkami duševního zdraví. V této sérii prince Harry otevřeně hovořil o svých vlastních bojích s psychickým zdravím, což způsobilo další rozruch v médiích a bylo to vnímáno jako odhalení soukromých záležitostí v královské rodině.

Nejnovější zprávy