Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 25. února 2024

Svátek slaví Liliana, zítra Dorota

Princ Harry už nikdy nebude jako dřív? Už ho ani nepoznají!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Princ Harry už nikdy nebude jako dřív? Už ho ani nepoznají!

Lenka Kučerová

27. ledna 2024 9:14

Meghan Markleová a princ Harry Video

Je nepopíratelné, že britská vévodkyně Meghan má na prince Harryho velký vliv. Britové se ale neshodnou na tom, jestli pozitivní nebo negativní. Obě strany totiž mají docela pádné argumenty. Jisté je, že britský vévoda už není takový, jako býval.

Princ Harry a jeho žena Meghan jsou častým terčem zájmu fanoušků i médií. Podle mnohých přinesla vévodkyně do královské rodiny čerstvý vítr, jiní zase tvrdí, že narušila její zaběhnuté pořádky.

Expertka na královskou rodinu Christine Rossová měla obavy. "Upřímně jsem si myslela, že se Harrymu nepoddá," nechala se slyšet. 

"Trochu jsem se domnívala, že je příliš dobrá – ne až tak moc, ale myslela jsem si, že bude vzdorovat a říkat: ‚Jako členka královské rodiny nemohu dělat, co jsem chtěla‛," konstatuje Rossová. A jak se ukázalo, měla pravdu. Meghan pozici v královské rodině neustála.

Dominantní Meghan má podle Jo Hemmingsové, odbornice na vztahy, i na Harryho silný vliv. Svého manžela mění! Behaviorální psycholožka tvrdí, že vévodkyně ze Sussex už prince Harryho donutila přestat kouřit, navíc už nechodí na párty a zkoušel i jógu.

Expertka na seznamování také dodává, že i když se tento královský pár nemusí zdát tak „vhodný“ jako Kate a William, zdá se, že mezi nimi panuje větší vášeň.  

Nejnovější zprávy