Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Princ William opustil rodinu v den narozenin malé Charlotte! Co se děje?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Princ William opustil rodinu v den narozenin malé Charlotte! Co se děje?

Andrea Malá

9. května 2024 12:29

Princ William

Čerstvě devítiletá princezna Charlotte oslavila minulý týden deváté narozeniny. Měla je ve čtvrtek, kdy se její otec ukázal mezi lidmi. Rodina ho pustila na semifinálové utkání Aston Villy ve čtvrtfinále Evropské konferenční ligy. Princ William ale štěstí svému oblíbenému klubu nepřinesl. 

Prince z Walesu si na stadionu Villa Park v Birminghamu všimla BBC, následník trůnu navštívil semifinálový zápas evropského poháru s přáteli. Úsměv mu ovšem zhořkl, protože Aston Villa v úvodním utkání dvojzápasu podlehla v domácím prostředí řeckému Olympiakosu 2:4. 

Princ William byl na fotbale v den, kdy jeho jediná dcera Charlotte slavila deváté narozeniny. S princeznou Kate, která pořídila portrét oslavenkyně, popřáli veřejně prostřednictvím sociální sítě X. Pár tam také poděkoval za všechny milé vzkazy. 

Charlotte se narodila 2. května 2015 v Londýně jako druhý potomek následníka trůnu a jeho manželky. Znamená to, že v pořadí následnictví na britský trůn je aktuálně třetí. Před ní jsou její tatínek a také starší sourozenci princ George. 

Nejnovější zprávy