Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

Princ William se dopustil pořádného trapasu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Princ William se dopustil pořádného trapasu!

Lenka Kučerová

29. března 2024 16:02

William, princ z Walesu Video

William a jeho manželka Kate spolu jsou už nějaký ten pátek, a tak se velmi dobře znají. V počátcích vztahu to ale zřejmě tak růžové nebylo. Britský princ si totiž zadělal jedním nevkusným darem na pořádný malér.

V začátcích vztahu byl princ William zmatený v tom, jak se má vůči své partnerce chovat. Bylo pro něj těžké koupit Kate nějaký dárek, a jak sám přiznal, zpočátku si kvůli tomu vytrpěl svoje.

V podcastu bývalého anglického útočníka Petera Croucha na BBC Radio Five Live prozradil, co nejbizarněji kdy daroval své polovičce. Přiznal, že na tento dárek on ani Kate nikdy nezapomenou.

Kate přitom patří k velkým milovnicím módy, a má i obrovskou zásobu šperků, princ tak mohl jíst na jistotu Namísto toho ale koupil dar, který nespadá ani do jedné kategorie.

"Jednou jsem dal své ženě dalekohled . Nedopadlo to dobře. Nikdy mi nedovolí na to zapomenout," svěřil se.

"Upřímně, netuším, proč jsem jí koupil dalekohled, tehdy se mi to zdálo jako dobrý nápad," vysvětlil se smíchem. Dodal, že Kate nebyla nadšená, ale vzala to s nadhledem.

Nedopustí si však dodnes žádnou příležitost, kdy může na nevhodný dárek upozornit. Na druhou stranu kdo by čekal, že by ji mohl princ obdarovat nějak honosně, pletl by se. 

Členové královské rodiny si totiž na Vánoce nedávají žádné drahé dary. Namísto toho si koupí něco, co každého rozesměje a pobaví.

Jedním z památných darů byla koupací čepice, kterou zesnulé královně Alžbětě II. daroval její vnuk princ Harry. Ta na sobě nesla nápis z filmu Predator: "Život je svině."

Nejnovější zprávy