Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Princezna Kate nic nevyfotila? Expertka vysvětlila pozadí skandálu s fotkou!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Princezna Kate nic nevyfotila? Expertka vysvětlila pozadí skandálu s fotkou!

Andrea Malá

13. března 2024 14:42

Princezna Kate zveřejnila novou fotku, má to ale háček.

Kensingtonský palác se noří hlouběji do svinčíku, který sám vytvořil, komentovala expertka na královskou rodinu Tina Brownová zmatky kolem rodinné fotografie s princeznou Kate. Monarchie ji zveřejnila o uplynulém víkendu, světové zpravodajské agentury se ji ale obratem rozhodly stáhnout z distribuce. 

Podle Brownové má princezna z Walesu nárok na soukromí. "Problém však je, že když zveřejníte fotku, je to zpráva o zdravotním stavu. Říká: 'Podívejte se na mě, je mi fajn.' Je pak jasné, že se v tom celý svět začne pitvat," uvedla spolupracovnice stanice CBS News

Expertka se domnívá, že zveřejnění originální neupravené fotky, což palác odmítl, zřejmě není možné. "Jsem skeptická ohledně toho, že je nějaký 'originál'. Myslím, že je to skládanka z různých fotografií," poznamenala. 

Brownová konstatovala, že k uklidnění situace by pomohlo, kdyby se Kate veřejně objevila například i přes videohovory. "Proč zkrátka neudělají padesátisekundový klip, kde by Kate řekla, že se má dobře. Nebo by stačilo, aby zamávala z okna. A usmála se," dodala. 

Královská rodina naposledy uvolnila nové informace o zdravotním stavu princezny Kate na konci ledna, když byla propuštěna z nemocnice po plánované operaci břicha. Na veřejnosti se manželka následníka trůnu naposledy objevila o Vánocích, když s rodinou zavítala do kostela. 

Princezna by se podle předchozích vyjádření neměla vrátit k pracovním povinnostem dříve než o Velikonocích, kdy s manželem a dětmi každoročně navštěvuje církevní obřady ve Windsoru. Podle britských médií by se měla opět ukázat na veřejnosti nejpozději v polovině dubna.

Nejnovější zprávy