Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Princezna Kate se do práce jen tak nevrátí! Co tomu říkají Britové?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Princezna Kate se do práce jen tak nevrátí! Co tomu říkají Britové?

Andrea Malá

31. ledna 2024 19:56

William, princ z Walesu s princeznou Kate

Jednou z rolí členů britské královské rodiny je jít příkladem poddaným. A v souvislosti s nynějšími zdravotními potížemi se to daří králi Karlovi III. i princezně Kate. Co lidé momentálně nejvíce oceňují na chování manželky prince Williama? 

Lékaři sice v pondělí propustili Kate z nemocnice, ale návrat k povinnostem se ani zdaleka nekoná. Princezna si chce být jistá tím, že bude stoprocentně fit, až se opět ukáže na veřejnosti. 

"Je to skvělý příklad pro nás ostatní, protože je lidem často nařizováno, aby se vrátili do práce co nejdříve, což však může být na škodu. Je dobře pro nás všechny, že ji vidíme brát si čas na naprosté zotavení se a návrat k pracovním povinnostem," konstatoval zdroj magazínu People. "Všichni se z toho můžeme poučit," dodal. 

Podle prohlášení Kensingtonského paláce, které v pondělí citovala BBC, se Kate zotavuje podle plánu. Přesunula se domů do Windsoru, kde již pokračuje v domácím léčení. Palác dále uvedl, že princ a princezna z Walesu chtějí ohromně poděkovat lékařskému personálu a také lidem z celého světa za přání brzkého uzdravení. 

Kate se neobjevila na veřejnosti od Vánoc, na soukromou kliniku London Clinic nastoupila a také ji opustila, aniž by ji kdokoliv spatřil. V nemocnici strávila celkem třináct nocí. Očekává se, že k pracovním povinnostem se nevrátí dříve než po Velikonocích.

Nejnovější zprávy