Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Princezna Kate se věci postavila čelem! Jak to bylo s úpravou rodinné fotky?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Princezna Kate se věci postavila čelem! Jak to bylo s úpravou rodinné fotky?

Andrea Malá

12. března 2024 10:40

Catherine, princezna z Walesu (princezna Kate)

Britská princezna Kate přiznala úpravy rodinné fotografie, kterou zveřejnila o víkendu na sociálních sítích. Šlo o první snímek od lednové operace břicha, manželka následníka trůnu po zákroku absolvuje rekonvalescenci, o jejímž průběhu však lidé nemají mnoho informací. 

"Jako mnoho amatérských fotografů někdy experimentuji s úpravami. Chci se omluvit za jakékoliv rozpaky, které vzbudila rodinná fotografie, kterou jsme včera zveřejnili," uvedla princezna, která se podepsala jen velkým písmenem C, v pondělí na sociální síti X. 

V neděli se na instagramovém profilu prince a princezny z Walesu objevila fotografie princezny Kate s dětmi, kterou pořídil princ William. Čtyři velké světové agentury, konkrétně Getty Images, AFP, Reuters a AP, následně stáhly snímek z distribuce kvůli nejasnostem ohledně možných digitálních úprav fotografie. 

Podle BBC prošel snímek před zveřejněním na sociálních sítích rukama pracovníků mediálního týmu prince a princezny z Walesu, kteří mohli provést menší úpravy a nechtěně tak zapříčinit problém.

Královská rodina naposledy uvolnila nové informace o zdravotním stavu princezny Kate na konci ledna, když byla propuštěna z nemocnice po plánované operaci břicha. Na veřejnosti se manželka následníka trůnu naposledy objevila o Vánocích, když s rodinou zavítala do kostela. 

Princezna by se podle předchozích vyjádření neměla vrátit k pracovním povinnostem dříve než o Velikonocích, kdy s manželem a dětmi každoročně navštěvuje církevní obřady ve Windsoru. Podle britských médií by se měla opět ukázat na veřejnosti nejpozději v polovině dubna.

Nejnovější zprávy