Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Proč se Donald Trump objevil v Sám doma 2? Zastrašoval štáb, tvrdí režisér! Miliardář přišel s jinou verzí!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Proč se Donald Trump objevil v Sám doma 2? Zastrašoval štáb, tvrdí režisér! Miliardář přišel s jinou verzí!

Lenka Kučerová

31. prosince 2023 8:55

Donald Trump v Sám doma 2

Režisér Chris Columbus, který v roce 1992 natočil film Sám doma 2: Ztracený v New Yorku, tvrdí, že Donald Trump si účast ve scéně v hotelu Plaza vynutil. Údajně zastrašoval producenty. Bývalý americký prezident to ale popřel. Uvedl to server BBC.

"Pronajali si hotel Plaza v New Yorku, který jsem v té době vlastnil. Byl jsem velmi zaneprázdněný a nechtěl jsem do toho jít. Byli velmi milí, ale především byli neodbytní. Souhlasil jsem a zbytek je už historie! Ta malá show se rozjela jako raketa a film měl obrovský úspěch a pořád má, zejména v době Vánoc. Lidé mi volají vždy, když ho vysílají," pochlubil se Trump.

Režisér ale popsal popsal práci s Trumpem jinak . "Tak jako na většině míst v New Yorku, stačí zaplatit poplatek a můžete na daném místě natáčet. Oslovili jsme hotel Plaza, který v té době vlastnil Trump, protože jsme chtěli natáčet ve vstupní hale. Hotel Plaza jsme nemohli přeměnit na kulisy. Trump souhlasil Zaplatili jsme poplatek, ale zároveň řekl: "Plaza můžete použít jen tehdy, pokud budu ve filmu hrát já."

Trump však na Truth Social uvedl měco jiného. "Nic nemůže být dál od pravdy. To moje krátké vystoupení pomohlo úspěchu filmu, ale pokud se cítili šikanováni nebo mě nechtěli, proč mě tam dali a drželi mě tam přes 30 let? Protože jsem pro ten film skvělý, proto! Jen další hollywoodský chlápek z minulosti, který pro sebe hledá rychlou náplast na trumpovskou publicitu!"

Nejnovější zprávy