Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

První Vánoce Veroniky Arichtevy v novém domově

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

První Vánoce Veroniky Arichtevy v novém domově

Nikola Horáková

25. prosince 2023 16:21

Veronika Arichteva s manželem Biserem Arichtevem Video

Herečka Veronika Arichteva (37) letošní Vánoce s rodinou slavila poprvé v novém domečku, který celé léto poctivě sami rekonstruovali. 

Veronika Arichteva s manželem Biserem Arichtevem letošní rok měli plné ruce práce. Nejednalo se ovšem o natáčení, jak by se u nich čekalo, ale o rekonstrukci. Manželé si našli starý dům, který bylo třeba zrekonstruovat a dalo by se říct, že se jim to povedlo znamenitě. Museli kvůli tomu dokonce omezit i práci. 

Vánoce tak slavili již v novém a herečka se nezapomněla pochlubit fanouškům na Instagramu. "První Vánoce v novém. Mělo nás být o půlku víc, 14 hlav a pes. Ale nemoci nám to trochu zredukovali. Tak jsme udělali takový testovací zahřívací kolo a dobrá zpráva pro zbytek rodiny je, že Ježíšek lítá i sem. Příští rok už to bude full house," napsala pod fotky a videa Arichteva. 

Je vidět, že Vánoce si opravdu užili a fanoušci jim do komentářů napsali plno pěkných komentářů. "Verunko, máte nádhernou rodinu. I Vám klidné svátky a ať jste v novém domečku stále šťastní a spokojení," naspala jedna z fanynek. "Nádherná rodina v nádherném domečku. Velký obdiv, jak jste se za poměrně krátkou dobu dokázali zabydlet a vše vyladit do nejmenších detailů, že to vypadá, že jste vlastně nikdy nebydleli jinde," přidala se další a pochválila Veronice nové bydlení. 

Nejnovější zprávy