Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Roman Šebrle už není tajnůstkář? Odhalil identitu své "prima" lásky!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Roman Šebrle už není tajnůstkář? Odhalil identitu své "prima" lásky!

Andrea Malá

21. února 2024 21:41

Roman Šebrle

Několik měsíců nás napínal Roman Šebrle, co se týká nové partnerky. Přinejmenším jeho kolegové z televize Prima ale museli vědět, koho má momentálně vedle sebe. A nyní už to ví celé Česko. 

Šebrle tvořil dlouhá léta pár s manželkou Evou, mají dvě děti, konkrétně syna Štěpána, který hraje za fotbalovou Duklu ve druhé lize, a dceru Kateřinu. Svazek se sice rozpadl, nicméně někdejší vynikající atlet už loni v červnu v populární televizní talk show 7 pádů Honzy Dědka přiznal, že není sám.

Nyní již známe identitu utajované nové lásky, se kterou bývalého sportovce pojí současná profese. Jeho partnerkou je totiž kolegyně z Primy Hedvika Lišková, se kterou už vyrazil i na zimní dovolenou do italského Livigna. 

Šebrleho nicméně proslavily letní, nikoliv zimní sporty. Konkrétně patří k nejlepším desetibojařům historie. Jako první překonal bájnou hranici 9000 bodů, výkon 9026 bodů v Götzisu byl léta světovým rekordem. Rodák z Lanškrouna vybojoval pro českou atletiku jeden světový a dva evropské tituly a především olympijské zlato v řeckých Aténách. Po konci kariéry se stal moderátorem zpravodajství na Primě a CNN Prima News, kde působí dodnes. 

Nejnovější zprávy