Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Roman Šebrle už novou lásku netají: Zamilované foto ze Španělska!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Roman Šebrle už novou lásku netají: Zamilované foto ze Španělska!

Andrea Malá

10. dubna 2024 15:31

Roman Šebrle

Roman Šebrle v únoru konečně odhalil identitu nové partnerky, přičemž kolegové z televize Prima o ní věděli už předtím. Nyní se zamilovaná dvojice poprvé ukázala společně veřejnosti. 

Šebrle tvořil dlouhá léta pár s manželkou Evou, mají dvě děti, konkrétně syna Štěpána, který hraje za fotbalovou Duklu ve druhé lize, a dceru Kateřinu. Svazek se sice rozpadl, nicméně někdejší vynikající atlet už loni v červnu v populární televizní talk show 7 pádů Honzy Dědka přiznal, že není sám.

Od února již známe identitu utajované nové lásky, se kterou bývalého sportovce pojí současná profese. Jeho partnerkou je totiž kolegyně z Primy Hedvika Lišková, se kterou už vyrazil do italského Livigna a nejnověji také do španělské Málagy. Zamilovaná dvojice se pochlubila společnou fotkou z Pyrenejského poloostrova.

Šebrle se proslavil jako sportovec. Konkrétně patří k nejlepším desetibojařům historie. Jako první překonal bájnou hranici 9000 bodů, výkon 9026 bodů v Götzisu byl léta světovým rekordem. Rodák z Lanškrouna vybojoval pro českou atletiku jeden světový a dva evropské tituly a především olympijské zlato v řeckých Aténách. Po konci kariéry se stal moderátorem zpravodajství na Primě a CNN Prima News, kde působí dodnes. 

Nejnovější zprávy