Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Roman Vojtek se pochlubil rodinným snímkem od vody: Manželka Petra ukázala figuru

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Roman Vojtek se pochlubil rodinným snímkem od vody: Manželka Petra ukázala figuru

Nikola Horáková

10. července 2024 18:31

Roman Vojtek s manželkou Petrou Video

Roman Vojtek (52) momentálně tráví čas s rodinou u vody, protože to je to nejlepší co se dá v tomhle horku dělat. S fanoušky se podělil i o několik momentek. Jeho manželka Petra (38) se nechala vyfotit v plavkách a rozhodně se nemá za co stydět.

Léto je v plném proudu a vysoké teploty vládnou několika posledním dnům. Většina lidí proto odjíždí na dovolenou k moři, nebo co nejblíže k vodě. Roman Vojtek s rodinou na tom nejsou jinak a teplé dny tráví na lodi, kterou manželé mají na přehradě Slapy. 

Jako jeden den 15, druhý den vedro a koupačka. Nám to počasí dělá divy," napsal herec na Instagramu k rodinné fotografii, na které se pochlubil i svojí ženou Petrou, která předvedla svoji figuru. 

Reakce fanoušků na sebe nenechaly dlouho čekat. „Dělá si vaše žena s tím břichem legraci?“ napsala jedna ze sledujících. „To je, co,“ napsal Vojtek v reakci na komentář. „Užijte si si dovču Romane dokud je hezky," popřál herci jeden z fanoušků příjemnou dovolenou.

Manželé Vojtkovi spolu mají dva syny a není divu, že se některé z dam divily, jak to, že má Petra tak ploché bříško. Herečce dávají určitě zabrat obě děti, kolem kterých se dost naběhá a nejspíš jí také dá zabrat divadlo. 

To Petře ale nejspíš nevadí, protože díky tomu vše má postavičku jako lusk. 

Nejnovější zprávy