Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

"Došlo mi to až zpětně." Vojtek promluvil o inscenaci, která ho málem stála zdraví!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

"Došlo mi to až zpětně." Vojtek promluvil o inscenaci, která ho málem stála zdraví!

Andrea Malá

26. ledna 2024 8:48

Roman Vojtek s manželkou Petrou Video

Roman Vojtek před časem kývl na velkou výzvu. Hraje totiž v inscenaci, kde je úplně sám. Jaká je to nálož, to se ukázalo už při zkoušení, protože si při něm přivodil zranění. Jak s odstupem času hodnotí, že se nabídku rozhodl přijmout? 

Vojtka v lednu potkala nepříjemnost, když se zranil na zkoušce představení Otec v šestinedělí v Divadle Hybernia. Konkrétně spadl z jedné rekvizit, což odnesl jeho ret, který si prorazil tak moc, že skončil v péči lékařů na šití. Nyní už je ale v pořádku, protože zavítal do rozhlasového pořadu Blízká setkání.

Tam prozradil, že nad možností zahrát si zmíněnou one man show dlouho neváhal. "Když za mnou přišli s nabídkou, tak mě to natolik zaujalo, že jsem řekl 'ano'. Až zpětně mi došlo, co to znamená," řekl ve vysílání.

Jak vlastně herec popsal nešťastný incident, při kterém si přivodil zranění? "Spadl jsem na bednu, trochu jsem si otřásl hlavu a prorazil takovým horním zámečkem horní ret," uvedl na sociální síti. Kvůli zranění pak musel zrušit některá představení v jiném divadle.

Konkrétně šlo o představení Miluji tě, ale. "Mrzí mě to. Velké poděkování klinice za to, že mě přijali a že díky nim nebudu nejspíš Joffrey de Peyrac. A nebojte, náraz hlavy nezničil v mozku paměťové buňky. Snad," dodal Vojtek. 

Nejnovější zprávy