Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Rozchod Dominiky Mesarošové skončil u soudu: Alespoň jeden důvod k radosti!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Rozchod Dominiky Mesarošové skončil u soudu: Alespoň jeden důvod k radosti!

Andrea Malá

29. června 2024 17:24

Dominika Mesarošová Video

Dominika Mesarošová sice nebyla vdaná, přesto se důsledky konce jejího vztahu zabývá soud. Modelka k němu musela ještě před posledním červnovým víkendem. Alespoň jedna věc jí ale musela potěšit. 

Mesarošová na jaře potvrdila rozchod s otcem svého syna. Zprvu jen stručně. Nakonec se rozhodla rozepsat na svém instagramu. "Říká se, šťastná maminka rovná se šťastné dítě, proto jsem se rozhodla, že se už nenechám využívat, ponižovat a deptat v nefunkčním vztahu a raději jej ukončím," vysvětlila modelka okolnosti konce vztahu.

Později šokovala na sociální síti informací o tom, co jí expartner po rozpadu vztahu nabízí. "Přijdou vám 2000 korun alimenty měsíčně adekvátní na pět a půl leté dítě v pořádku?" zeptala se svých fanoušků a dávala tak najevo, co si myslí. Není proto ani divu, že se nakonec oba setkali u soudu.

Po pátečním stání měla modelka alespoň jeden důvod k radosti. "Na prázdninách jsme se shodli a dokázali se domluvit, takže mně dneškem s Eliankem začínají prázdniny," sdělila deníku Blesk. 

Záměry jsou takové, že většinu volna stráví dvojice v Česku. "Je tu přeci jen tolik krásných míst. A pak možná odletíme na pár dní k moři," dodala. 

Nejnovější zprávy