Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Eva Perkausová je konečně zpět! Moderátorkou cloumala nervozita

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Eva Perkausová je konečně zpět! Moderátorkou cloumala nervozita

Andrea Malá

29. června 2024 9:03

Eva Perkausová Video

Nova má Lucii Borhyovou, Prima zase Evu Perkausovou. To druhé ale v posledních měsících neplatilo, protože mladší z obou zmíněných moderátorek si plnila mateřské povinnosti po narození druhého potomka. Nyní je ale zpět! 

Obnovenou premiéru v hlavní "primácké" zpravodajské relaci si Perkausová odbyla v pátek večer. A nebylo to pro ni jednoduché. "Budu se těšit i na diváky, takže jsem z toho malinko nervózní. Přeci jen, je to skoro půlroku, co jsem zmizela z obrazovek," svěřila se před vysíláním pro ShowTime.

"Já jsem ten typ, který adrenalin potřebuje a adrenalin před obrazovkou je vždycky. Je to živé vysílání," dodala blondýnka.

Perkausová oznámila, že je podruhé těhotná, v polovině září. Nebyl to tehdy ani rok, co se moderátorka zpravodajství na Primě a CNN Prima News radovala z narození prvního potomka. V říjnu pak prozradila, že to i tentokrát bude kluk. Prvorozený syn dostal jméno Killian. Jeho mladší bráška Arian se narodil na konci ledna. 

Pražská rodačka Perkausová se v minulosti věnovala modelingu, dokonce si zahrála v tematickém filmu Modelky s.r.o. Následně se prosadila do televize. Nejprve moderovala na Primě pořad Top Star, později se přesunula do divize zpravodajství. 

Nejnovější zprávy