Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Eva Perkausová: Bude to její poslední mateřská? Už mluví o vnoučatech!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Eva Perkausová: Bude to její poslední mateřská? Už mluví o vnoučatech!

Andrea Malá

7. února 2024 8:45

Eva Perkausová Video

Eva Perkausová možná mnohé zaskočila tím, jak brzy po prvorozeném synovi opět otěhotněla. Po narození druhého chlapce už ale mluví o třetím potomkovi a dokonce i o vnoučatech. 

Perkausová nezapomněla poděkovat lidem z porodnice u Apolináře. "Stejně jako po propuštění z porodnice po narozeni Killiana bych chtěla i letos vyjádřit veliké díky," napsala dvojnásobná maminka na instagramu.

"Pokud mě sledujete delší dobu, tak víte, že Antonín Pařízek byl před 29 lety u porodu mě samotné. A nyní 'odrodil' i mé dva syny," připomněla moderátorka. "Tak to hecneme, pane profesore, a zkusíme ještě třetí generaci. Třeba mi jednou díky Vaší pomoci přijdou na svět vnoučata!" dodala.

Perkausová oznámila, že je podruhé těhotná, v polovině září. Nebyl to tehdy ani rok, co se moderátorka zpravodajství na Primě a CNN Prima News radovala z narození prvního potomka. V říjnu pak prozradila, že to i tentokrát bude kluk. Zatímco prvorozený syn dostal jméno Killian, mladší bratr se jmenuje Arian.  

Pražská rodačka Perkausová se v minulosti věnovala modelingu, dokonce si zahrála v tematickém filmu Modelky s.r.o. Následně se prosadila do televize. Nejprve moderovala na Primě pořad Top Star, později se přesunula do divize zpravodajství. 

Nejnovější zprávy