Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Eva Perkausová o návratu na Primu: Kdy ji diváci opět uvidí ve vysílání?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Eva Perkausová o návratu na Primu: Kdy ji diváci opět uvidí ve vysílání?

Andrea Malá

27. března 2024 16:42

Eva Perkausová Video

Eva Perkausová už má za sebou v letošním roce dvě významné události, po narození druhého potomka v těchto dnech oslavila kulaté 30. narozeniny. Zároveň ji ještě čeká návrat na televizní obrazovky. Kdy si ho diváci dočkají? 

Perkausová zmínila angažmá na Primě i v narozeninovém příspěvku. "Nikdo nevíme, co nám život nadělí, ale pokud jsme zdraví, máme vše. Přála jsem si do třiceti let mít rodinu. Dnešním dnem je mi třicet a mam dva díky bohu zdravé syny, milující rodinu, kolem sebe optimistické lidi a práci, která mě baví a naplňuje," napsala na instagramu.

I z těchto slov bylo více než jasné, že plánuje návrat na Primu. V pořadu ShowTime prozradila, kdy se na ni diváci mohou těšit. "Myslím, že tak koncem května, možná už v půlce, bych mohla naskočit," svěřila se sympatická blondýnka. 

I po narození druhého syna se tak hodlá vrátit do práce pouhé tři měsíce po porodu. "Arianovi už budou tři měsíce a už to s ním bude o něco lepší. Naše pracovní doba je taková přívětivá," poznamenala moderátorka. 

Nejnovější zprávy