Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Dilema Evy Perkausové před porodem: Vůbec neměla jasno!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Dilema Evy Perkausové před porodem: Vůbec neměla jasno!

Andrea Malá

9. února 2024 11:26

Eva Perkausová Video

Eva Perkausová nedávno přivedla na svět druhého potomka, před jeho narozením ale řešila jedno velké dilema. Pokud už dítě máte, možná ho znáte. Moderátorka zpravodajství na Primě totiž dlouho váhala nad jménem. 

Jak jsme vás informovali, s manželem Ivanem nakonec i podruhé vybrali poměrně netradiční jméno. Tak ke staršímu Killianovi přibyl mladší bráška Arian. Dlouho ale nebylo jasné, že pár zvolí právě tohle jméno.

"Měli jsme hned několik tipů, které jsem ale pořád měnila," svěřila se Perkausová redakci pořadu ShowTime. Podle svých slov se nakonec rozhodla až na poslední chvíli. "Najednou jsem přemýšlela a říkala jsem si: Jo, bude to Arian," popsala moderátorka. 

Blondýnka zároveň zavzpomínala, že u prvního syna měla jasno hned. "Jenom jsem slyšela Killian a říkala jsem si, že to bude ono. A to bylo několik měsíců před porodem," dodala.

Pražská rodačka Perkausová se v minulosti věnovala modelingu, dokonce si zahrála v tematickém filmu Modelky s.r.o. Následně se prosadila do televize. Nejprve moderovala na Primě pořad Top Star, později se přesunula do divize zpravodajství. 

Nejnovější zprávy