Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Jana Hlaváčová (†85): Bára Munzarová se na ni zlobila! Proč?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jana Hlaváčová (†85): Bára Munzarová se na ni zlobila! Proč?

Andrea Malá

8. února 2024 15:29

Jana Hlaváčová

Česko v lednu přišlo o jednu velkou osobnost. Legendární Jana Hlaváčová po pěti letech následovala svého neméně slavného muže Luďka Munzara do hereckého nebe. Jak se s odchodem obou rodičů vyrovnává dcera Bára Munzarová? 

Hlaváčová zemřela v sobotu 13. ledna. Herecká obec se s ní následně rozloučila v pátek 26. ledna, tedy přesně v den pátého výročí Munzarova odchodu na věčnost. S odchodem obou rodičů se v rozmezí několika let musela vyrovnat jejich dcera. 

Bára Munzarová se o ně do poslední chvíle starala, což pro ni nebylo vůbec jednoduché. "Zlobíte se na tu situaci, na ty rodiče. Tím vším jsem si prošla. Nedá se na to připravit," svěřila se pro pořad ShowTime. 

Známá herečka nicméně dala najevo, že nyní přišla i jistá úleva. "Teď musím vyzkoumat velkou díru té ztráty a zároveň nabyté svobody pro mne," podotkla. 

"Lehké to není, bez pomoci mé zlaté sestry a všech pečovatelek by to nešlo. Takže se mi podařilo nashromáždit tuhle síť lidí, kterým můžu věřit. Skláním se přede všemi, kdo mi pomohli, a vlastně i sama před sebou," dodala Munzarová. 

Nejnovější zprávy