Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

ROZCHOD hází za hlavu: Muž, který měl blízko k Agátě Hanychové, už si našel jinou ženu?!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

ROZCHOD hází za hlavu: Muž, který měl blízko k Agátě Hanychové, už si našel jinou ženu?!

Andrea Malá

23. října 2023 8:43

Jaromír Soukup s Agátou Hanychovou Video

Přenést se přes rozchod s Agátou Hanychovou? Jaromír Soukup jej stále zpracovává, pro jiného je to jednoduché. Bývalý dlouholetý osobní asistent slavné české celebrity už nahodil laso. I tentokrát v něm uvízla influencerka. 

Několik let měla Hanychová osobního asistenta Josefa Koudelku. Před pár dny ale vyšlo najevo, že spolupráce je u konce kvůli rozdílnému pohledu na její pokračování. Agáta vzkázala, že si zatím bude všechno dělat sama, což ale nemusí být tak úplně pravda.

Po rozchodu s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem se totiž po letech vrátila k Mirku Dopitovi. Otec jejího syna Kryšpína měl údajně dát najevo, že je připraven se některých úkolů chopit sám a přiložit v domácnosti ruku k dílu. 

Odkopnutý Koudelka rovnou avizoval, že by v oboru rád pokračoval. Proto začalo hledání někoho, kdo by si mohl jeho služby dovolit a ocenil by je. Není asi divu, že i tentokrát se jedná o influencerku.

Konkrétně jde o Dominiku Myslivcovou, které nedávno přibyly příjemné starosti, protože se stala maminkou. Podle Blesku si zašli na kafe, přičemž zatím není jasné, zdali se dohodli na případné spolupráci. 

Nejnovější zprávy