Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Rozhodnuto! Budou Marek Eben a Tereza Kostková i v nové StarDance?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Rozhodnuto! Budou Marek Eben a Tereza Kostková i v nové StarDance?

Andrea Malá

12. dubna 2024 14:10

Marek Eben a Tereza Kostková

Třináctá řada StarDance začne až po letních prázdninách, přesto už v dubnu plní stránky médií. Důvodem jsou již potvrzené personální změny, které se mnohým divákům nelíbí. Ozývají se dokonce i známé osobnosti. 

Lidé se navíc poté, co se potvrdil konec porotce Zdeňka Chlopčíka, který dosud nechyběl ani v jedné z dvanácti řad StarDance, začali obávat, že opravdu nikdo není nenahraditelný. Možná ani moderátorská dvojice, která je s taneční show neodmyslitelně spjatá. 

Kde bude na podzim provádět diváky přímými přenosy? "Změny na postech moderátorů se nechystají. Zůstává populární dvojice Tereza Kostková a Marek Eben," prozradila tisková mluvčí ČT Vendula Krejčová deníku Blesk. Lidé si tak mohou oddechnout...

Potvrzené jsou tak zatím dvě personální výměny. Chlopčíkovo místo v tříčlenné porotě zaujme navrátilec Jan Tománek, který se v loňské dvanácté řadě vrátil na parket. S herečkou Ivanou Chýlkovou ale moc daleko nedotančil. 

Sám se pak rozhodl skončit někdejší vítěz StarDance Marek Zelinka. "Do týmu StarDance přicházejí dva noví choreografové Ivana Hannichová a Martin Kolda. Od července budou spolupracovat s deseti páry nového ročníku soutěže a rozdělí si pozici hlavního choreografa," oznámila televize. 

Nejnovější zprávy