Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Rytmus a Jasmina prozradili detaily o vloupání: Dva pachatelé, byli maskovaní!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Rytmus a Jasmina prozradili detaily o vloupání: Dva pachatelé, byli maskovaní!

Andrea Malá

3. ledna 2024 10:34

Rytmus a Jasmína Video

Rytmus a Jasmina rozhodně neponechávají vyšetřování vloupání do svého domu jen v rukou slovenské policie. Moderátorka kvůli zločinu přišla o šperky nevyčíslené hodnoty. Třeba je ale získá zpět, pokud vyšetřovatelé správně zpracují veškeré informace od hvězdné dvojice. 

Jak upozornil Nový Čas, hvězdný pár se snaží být policistům maximálně nápomocný. Odevzdal jim například kamerové záznamy. "Možná někdo pachatele pozná a pomůže s jejich identifikací. To je pro nás priorita, aby se našli a byli potrestaní," uvedla Jasmina. 

Lupiči byli podle vyjádření moderátorky hned dva. "Jeden vnikl na náš pozemek a i do domu. Tam vzal věci a následně je podal spolupachateli přes plot. Neviděli jsme mu do tváře, protože se maskoval," prozradila. 

Otázkou je, co na vyzrazování podrobností říkají strážci zákona. O další detaily se každopádně podělil Rytmus. "Zloděj si počkal, než z domu odejdeme," řekl pro web Pluska

"Měl někoho, kdo dával pozor. Všiml jsem si, že s někým komunikuje. Předpokládám, že měl na uchu propojení přes Bluetooth. Když zjistil, že nikdo není doma, přeskákal ploty, vnikl na pozemek, chvíli se podíval, jestli fakt nikdo nejde, a šel," popsal rapper. 

Nejnovější zprávy