Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Taťána Kuchařová zdůrazňuje: Nejsem sama, ale podsouvají mi to!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Taťána Kuchařová zdůrazňuje: Nejsem sama, ale podsouvají mi to!

Andrea Malá

2. ledna 2024 19:28

Taťána Kuchařová Video

Taťána Kuchařová si po nevydařeném manželství s Ondřejem Brzobohatým soukromí pečlivě střeží. Může to až působit dojmem, že se oproti exmanželovi nedokázala přes rozpad vztahu přenést. Je to snad pravda? 

Na přelomu roku se tradičně bilancuje, proto se v médiích objevily připomínky loňské svatby Brzobohatého s jeho třetí manželkou Danielou Písařovicovou. Mezitím se neví nic o tom, zdali je jeho předchozí žena už alespoň opět zadaná.

Kuchařová ve vyjádření pro pořad ShowTime naznačila, že si dává partnerský detox. "To neznamená, že je člověk sám a opuštěný, ani to, že je chudák. To já rozhodně nejsem a nikdy jsem nebyla," vysvětlila. 

Modelka ovšem potvrdila, že si bedlivě střeží soukromí. "Akorát si prostě od jisté doby chci nechávat věci pro sebe a chci mít klid. Myslím, že je to pochopitelné," poznamenala. 

„To, jak se tady neustále prezentuje, že jsem opuštěná a tak dál, je taková hra. Spíš se mi ta role podsouvá, protože se to asi víc čte nebo nevím. Takhle to nikdy nebylo a není. Myslím, že ani nikdy nebude," dodala Kuchařová svůj pohled. 

Nejnovější zprávy