Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

Scéna, která měla změnit celý seriál Přátelé? Matthew Perry (†54) byl kvůli svým fanouškům proti!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Scéna, která měla změnit celý seriál Přátelé? Matthew Perry (†54) byl kvůli svým fanouškům proti!

Lenka Kučerová

9. listopadu 2023 21:38

Matthew Perry Video

Zpráva o úmrtí herce Matthewa Perryho zasáhla celý svět. Herec, který ztvárnil Chandlera v populárním seriálu Přátelé, měl miliony fanoušků, ale mohl být také jednou z nejnenáviděnějších postav v seriálu. 

Herečka Lisa Cash pro TMZ prozradila detaily o natáčení, které dosud nebyly veřejně známy. Měla hrát v epizodě Přátel s názvem "The One in Vegas" postavu, kvůli které by Chandlera fanoušci nenáviděli.

"Chandler a Monica se během pobytu ve Vegas velmi pohádali, protože měla oběd se svým bývalým přítelem. Chandler šel na hotelový pokoj, kde si objednal hotelový servis, a já jsem měla ztvárnit zaměstnankyni hotelu," popisuje herečka.

Mělo dojít k scéně, kterou by diváci nesnesli. "Měli jsme to již zrežírováno. Den před natáčením mi však bylo řečeno, že Matthew Perry zašel k tvůrcům a požádal je, aby tuto scénu změnili," uvedla. Herec k ní měl totiž velké výhrady.

"Fanoušci by nikdy nepřežili, kdyby Chandler byl Monice nevěrný. A zdá se, že měl pravdu. Toto rozhodnutí by mohlo změnit celý seriál," dodala Lisa. Nakonec si v seriálu zahrála jinou roli, letušku v scéně s Rossem a Rachel.

Matthew Perry tragicky zemřel předminulý víkend ve svém domě v Los Angeles. Policie aktuálně vyšetřuje příčiny jeho úmrtí, ale cizí zavinění se zatím neprokázalo.

Perryho herecká kariéra začala na přelomu 80. let, avšak průlom přišel s kultovním seriálem Přátelé, který byl vysílán mezi lety 1994 a 2004. Jeho role Chandlera Binga jej proslavila díky jeho sarkastickým poznámkám.  

V loňském roce vydal své memoáry, v nichž popsal svůj dlouhodobý boj s závislostmi. Kvůli nim byl v ohrožení života již ve svých 49 letech, kdy prodělal prasklé tlusté střevo. Během této události byl dva týdny v kómatu a lékaři mu dávali jen dvouprocentní šanci na přežití.
 

Nejnovější zprávy