Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 22. února 2024

Svátek slaví Petr, zítra Svatopluk

SEBEVRAŽDA?! Kamarádka prozradila, co se dělo před smrtí Barbary Haščákové (†43)?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

SEBEVRAŽDA?! Kamarádka prozradila, co se dělo před smrtí Barbary Haščákové (†43)?

Lenka Kučerová

3. ledna 2024 17:59

Barbara Haščáková

Smrt hvězdy 90. let Barbary Haščákové, o níž před měsícem informoval server EXTRASIMO.cz, vyvolala smutek mezi evropskými fanoušky, především u těch českých a slovenských. Její kamarádka nyní prozradila, co se vlastně stalo!

Barbara Haščáková zemřela 22. listopadu, její smrt ale vyplynula na povrch až na začátku prosince. Lékaři z nemocnice Memorial Hospital ve městě Sarasota tvrdí, že osudnou se jí stala náhlá cévní mozková příhoda.

Nově se ale podle Nového času k její smrti vyjádřila její kamarádka Denisa, podle níž slavná zpěvačka nechtěla žít a chtěla tento svět opustit.

"Už nechtěla žít a pobrala různé léky a zapila to celou láhví," popsala. Barbara prý pak nedokázala ani stát a kamarádka na ni měla křičet.

Video: MADUAR - Do it | YouTube

"Od té doby se už neozvala a upadla do komatu, a pět dní ještě byla v nemocnici v komatu, než odešla navždy," uzavřela šokující popis událostí, které se měly stát před smrtí. 

Barbara Haščáková se narodila v Košicích v prosinci 1979 a stala se známou jako členka skupiny Maduar a později jako polovina dua MC Erik & Barbara, které dominovalo diskotékám po celé Evropě.

Jejich album "U Can't Stop" se stalo bestsellerem, a duo slavilo úspěch s písněmi jako "Save the Jungle" a reprezentovalo Slovensko na soutěži Eurovize. 

Nejnovější zprávy