Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Seriál ZOO se chýlí ke konci: Náhrada bude bez Burešové

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Seriál ZOO se chýlí ke konci: Náhrada bude bez Burešové

Nikola Horáková

21. března 2024 15:51

Eva Burešová Video

Předtím to byla Slunečná, teď to nejspíš bude i seriál ZOO na TV Prima, který se chýlí ke konci. Prima chce skončit s natáčením v blízkých měsících a hned na to naváže s novým pořadem, tentokrát ovšem bez jejich hvězdy Evy Burešové.

ZOO se stala náhradou za ukončený divácky oblíbený seriál Slunečná, který musel skončit, kvůli odchodu Marka Lambory. Ten v seriálu v letech 2020 až 2022 ztvárňoval jednu z hlavních postav hned vedle Evy Burešové. Lambora získal díky seriálu popularitu a rozhodl se místo natáčení tvořit umění, jak informovalo eXtra.cz.

Poté přišla ZOO, které se podařilo získat podobnou popularitu jako Slunečné. I ta ale bude muset skončit. Poslední klapka má padnout už do pár měsíců a nový seriál by se měl začít natáčet ještě v tomto roce. „Hned po prázdninách se začíná natáčet nová seriálová pecka," sdělil zdroj z TV Prima zmíněnému webu. 

Prima se zatím k novému seriálu nechce vyjadřovat a informace si šetří na později. Ví se pouze to, že Eva Burešová pokračovat nebude. „Stěží může být hlavní hvězdou, protože v září, kdy se startuje, se bude ještě věnovat své hudební kariéře, do toho nového seriálu má podle toho, co prosáklo z produkce, naskočit až někdy v průběhu času,“ oznámil zdroj. 

Nejnovější zprávy