Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Shannen Doherty připravuje na svůj odchod i blízké: Rázné rozhodnutí!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Shannen Doherty připravuje na svůj odchod i blízké: Rázné rozhodnutí!

Andrea Malá

4. dubna 2024 10:55

Shannen Doherty Video

Shannen Doherty připravuje na svůj možný odchod i blízké. Není totiž žádným tajemstvím, že se už několik let potýká s rakovinou. Vědí to samozřejmě i členové její rodiny, kterým chce ona působit co nejméně problémů. 

Dvaapadesátiletá hvězda seriálu Beverly Hills 90210 bojuje s rakovinou prsu už řadu let, přičemž se zákeřná choroba šíří jejím tělem. V závěru loňského roku konkrétně přiznala metastáze v kostech. Dokonce i přiznala, že si připravuje scénář vlastního pohřbu. 

Nyní ve svém podcastu Let's Be Clear Shannen prozradila, že myslí i na svou rodinu. "Mojí prioritou je momentálně moje máma. Vím, že to pro ni bude těžké, pokud odejdu dřív než ona. Chci, aby to poté měla mnohem jednodušší. Nechci, aby se musela zaobírat kupou věcí," řekla podle Nového Času.  

Populární herečka nechce, aby matka po její případné smrti měla zbytečné starosti. Plánuje tak darovat či prodat nábytek nebo starožitnosti. Podle jejích slov tím zajistí čistší a lehčí přechod pro rodinu. Pro ni samotnou jsou totiž nejdůležitější vzpomínky s mámou a dalšími blízkými. 

Nejnovější zprávy