Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Shannen Doherty bojuje s rakovinou a řeší rozvod! Manžel prý čeká na její smrt

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Shannen Doherty bojuje s rakovinou a řeší rozvod! Manžel prý čeká na její smrt

Andrea Malá

26. června 2024 16:38

Shannen Doherty Video

Shannen Doherty nebojuje pouze s rakovinou, ale také se svým manželem, který se jí v těch vůbec nejtěžších chvílích rozhodl zradit. Podle samotné herečky dokonce čeká na její smrt. Z jakého důvodu?

Dvaapadesátiletá hvězda seriálu Beverly Hills 90210 bojuje s rakovinou prsu už řadu let, přičemž se zákeřná choroba šíří jejím tělem. V závěru loňského roku konkrétně zmínila metastáze v kostech. Dokonce i přiznala, že si připravuje scénář vlastního pohřbu. 

Možná to dělá i proto, že se jí k tomu všemu rozpadá rodina. Doherty se totiž po dvanácti letech manželství rozvádí s Kurtem Iswarienkem. I kvůli němu se cítí vyčerpaná.

"Samozřejmě rozvod není snadný, zvlášť když jste někoho opravdu milovali. A já jsem milovala svého manžela. A když vás jejich činy tak zraní, že se cítíte zrazeni a jako hlupáci, je to opravdu těžké," svěřila se ve svém podcastu Let’s Be Clear.

Známá herečka se navíc domnívá, že manžel rozvod natahuje, aby nemusel platit výživné. "Není správné, že Kurtovi bylo dovoleno prodlužovat náš rozvod v naději, že zemřu, než mi bude muset zaplatit," dodala. 

Nejnovější zprávy