Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Simona Krainová a krize středního věku? Těm kecům se jen směju, vzkázala!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Simona Krainová a krize středního věku? Těm kecům se jen směju, vzkázala!

Andrea Malá

4. března 2024 10:48

Simona Krainová Video

Simona Krainová měla kulaté 50. narozeniny už loni, v únoru oslavila již jednapadesátiny. Když se ale fanoušci podívají na její fotky, musí smeknout klobouk. Modelka má ale i kritiky, jimž nemá problém promluvit do duše.

Krainová se na sociální síti svěřila, že ji její krize středního věku celkem baví. "Jaké si to uděláš, takové to máš," konstatovala a pokusila se své fanynky motivovat, aby na sebe nekašlaly.

"Jednoduché jako facka... Nefňukat a pohnout zadkem! Jde to! Všechno jde, když se chce," vzkázala modelka, které se evidentně dotkly některé komentáře. Pro jejich autory měla celkem ostrý a především jasný vzkaz.

"A kecy, že všechno jde, když máš prachy a plastiky... tomu se fakt už jen směju, protože moje krevní skupina lidí, která ví, kolik práce a pevné vůle tohle stojí, rozumí tomu, o čem mluvím," poznamenala. 

"Tak se nenechte nikdy demotivovat blbečkama, co mají na všechno vysvětlení a i když s váma nesedí nikdy u jednoho stolu, přesně ví, co jste měli k večeři... užívejte život," dodala Krainová.

Nejnovější zprávy