Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Simona Krainová na OnlyFans: Odvaha jí nechybí! Co tomu ale říká manžel?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Simona Krainová na OnlyFans: Odvaha jí nechybí! Co tomu ale říká manžel?

Andrea Malá

12. října 2023 12:54

Simona Krainová se svým mužem Video

Odvaha snad Simoně Krainové nechyběla nikdy a nedávno se to opět ukázalo. Až si nestranný pozorovatel musí říkat, zdali je s tím její manžel v pohodě. Lidé se s tím lámou hlavu nejenom u nás. 

Krainová před časem vstoupila na platformu OnlyFans, která je známá explicitním zobrazováním nahoty. Řada lidí dala vzápětí najevo, že pro takový krok nemají pochopení, ačkoliv jeden aspekt celé věci se rozporovat nedá. Peníze to rozhodně nese.

Novinka v jejím životě pochopitelně neunikla ani Slovákům, kteří se však nezdají být překvapeni. "Topmodelka působí, jako by zastavila čas. I po padesátce vypadá božsky a postavu i vzhled jí mohou závidět i mnohem mladší ročníky," napsal server cas.sk.

Našim východním sousedům neuniklo ani to, že problém nenastal ani v rodině. "Zdá se, že nahota krásné modelky nepřekáží ani jejímu manželovi, Karlovi Vágnerovi, který ji podporuje ve všem, co dělá," podotkl zmíněný web.

Vágner se dokonce své ženy zastával, když ji za vstup na zmíněnou platformu kritizovala Agáta Hanychová. A nebyla sama, své si řekla také Ornella Koktová. 

Nejnovější zprávy