Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Simona Krainová prozradila recept na skvělou formu: Neposlouchám kecy!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Simona Krainová prozradila recept na skvělou formu: Neposlouchám kecy!

Andrea Malá

24. března 2024 16:57

Simona Krainová Video

Simona Krainová před měsícem oslavila 51. narozeniny, čemuž se při pohledu na její vymodelované tělo nechce tak úplně věřit. Slavná modelka samozřejmě přiznává, že to není zadarmo. Podle svých slov se ale vzepřela tomu, co jí mnoho lidí říkalo. 

Krainová v uplynulých dnech opět oslnila fanoušky snímky v dvoudílných plavkách, přičemž poznamenala, že pro ni slovo "nejde" neexistuje. "Všechno jde... když fakt chceš a jdeš si za tím," konstatovala.

Podle jejích slov jí také říkali, ať například počká, až jí bude 40 let. "Všechno se zpomalí, začneš tloustnout, výsledky neuvidíš tak brzy. V padesáti už budeš v háji, přijde menopauza, to už je prostě věk, kdy tělo neposlouchá," připomněla si, co všechno si vyslechla.

"Moje tělo neposlouchá kecy a rady ostatních, jak žít a o čem snít, jak se mám chovat vzhledem ke svému věku... Nesním, žiju si svůj sen... být fit a schopná se postavit na vlastní, svou pílí vydřené nohy a stát na nich sebevědomě a v plné síle," vysvětlila modelka. 

Krainová se snaží brát věk jen jako číslo. "Nežiju v iluzi, že štěstí si mě najde a chipsy jsou všeholék. Že krása je uvnitř? Kašlu na to, jedu bomby," dodala. 

Nejnovější zprávy