Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Slavná kráska ze Spice Girls (48) se svlékla s dcerou (24): NEUVĚŘITELNÉ, jak jsou si podobné!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Slavná kráska ze Spice Girls (48) se svlékla s dcerou (24): NEUVĚŘITELNÉ, jak jsou si podobné!

Veronika Jirásková

25. září 2023 3:48

Mel B Video

Melanie Brown, známá také jako Mel B z legendární skupiny Spice Girls, je matkou a zároveň ukazuje, že v 48 letech rozhodně neztratila svůj půvab. Dokazuje to svými odvážnými fotografiemi v prádle, na nichž jí asistovala její dcera. Ať už bude slavit 49. narozeniny v květnu, zdá se, že je stále v plné síle a vypadá úžasně. Je to jako by se zrodila znovu, jako Fénix - její dcera!

I když se skupina Spice Girls rozpadla, každá z jejích členek si vybudovala nesmírnou popularitu ve svých vlastních sférách. V případě Mel B, která momentálně působí jako porotkyně v soutěži America's Got Talent, její hvězda stále září. Právě začala 18. sezónu této soutěže a usedla ke stolu porotců po boku slavné modelky Heidi Klum. Ale to není jediná věc, kterou mají tyto dvě dámy společnou.

Nedávno média zaplnily fotografie Heidi Klum a její dcery, jak se odvážně fotí v prádle. Tento krok vzbudil výrazné reakce, některé lidi překvapil a jiné dokonce pobouřil. Pro některé bylo zveřejňování fotografií nahé matky s dcerou prostě podivné a nečekané.

V těchto dnech podobnou reklamní kampaň nafotila i její kolegyně Mel B, které před objektivem dělala společnost dcera Phoenix Gulzar. Ta se narodila díky vztahu s tanečníkem Jimmym Gulzarem. Prostřední dcera Angel Iris se narodila ze ve vztahu s komikem Eddiem Murphym. Otcem nejmladší dcery Madison je její bývalý manžel Stephen Belafonte, s nímž se rozešla za dramatických okolností.

Melanie Brown, známá pod přezdívkou Mel B, je britskou zpěvačkou, herečkou a televizní osobností, která se proslavila jako členka populární dívčí skupiny Spice Girls. Narodila se 29. května 1975 v Leedsu, Spojené království. Její vstup do světa showbyznysu začal, když se stala součástí hudebního fenoménu Spice Girls v 90. letech. Skupina získala celosvětovou slávu díky hitům jako "Wannabe" a "Spice Up Your Life" a stala se jednou z nejúspěšnějších dívčích hudebních skupin všech dob.

Mel B s dcerou Phoenix Gulzar Video 4 Otevřít galerii

Kromě své hudební kariéry se Mel B stala i televizní osobností. Známou se stala díky své roli porotkyně v populární talentové soutěži "America's Got Talent". Měla také své hostující rozhlasové show a účinkovala v televizních pořadech a filmech. Mel B je známá svým odvážným stylem a nekompromisním vystupováním, což ji stalo ikonou v oblasti popové kultury.

Nejnovější zprávy