Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Slovensko šokovala smrt soutěžícího z talentové show! Co se stalo?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Slovensko šokovala smrt soutěžícího z talentové show! Co se stalo?

Andrea Malá

23. února 2024 16:26

Ilustrační fotografie

Slovenskem otřásla smrt soutěžícího z talentové show, v níž se představil i českým divákům. Tragicky zahynout měl konkrétně rapper Enrico Miško, který ohromil svým vystoupením v Česko Slovensko má talent. 

Na smutnou událost upozornil portál noviny.sk. Podle jeho informací došlo ve čtvrtek po 23. hodině k tragické dopravní nehodě v Bratislavě. Auto přejelo do protisměru, kde následně narazilo do sloupu veřejného osvětlení. Muž, který v něm seděl, utrpěl zranění, jimž podlehl při převozu do nemocnice. 

Podle zmíněného webu se měly v autě nacházet injekce, které budou předmětem expertního zkoumání. Na místě byli přítomni i kriminalističtí technici. 

O tragické nehodě ve směru na Senec informovala i slovenská policie. Podle strážců zákona přejel devětadvacetiletý řidič z dosud nezjištěných příčin do protisměru a narazil do sloupu, přičemž utrpěl zranění neslučitelná se životem.

"Kvůli zjištění přítomnosti alkoholu a jiných omamných látek v organismu byl u řidiče nařízen odběr krve," dodala policie s tím, že okolnosti a příčina nehody jsou předmětem šetření. 

Nejnovější zprávy