Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Smutné Velikonoce Kateřiny Brožové: Bylo jí tak dobře a teď...

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Smutné Velikonoce Kateřiny Brožové: Bylo jí tak dobře a teď...

Andrea Malá

2. dubna 2024 10:39

Kateřině Brožové se stýská po pejscích. Video

Smutné byly letošní Velikonoce z jednoho důvodu pro Kateřinu Brožovou. Sami už možná tušíte, pokud víte, co populární herečku potkalo v první čtvrtině letošního roku. 

Brožová v samém úvodu letošního roku zamířila na dovolenou do zahraničí, přičemž svého pejska Jordyho svěřila jedné klinice v Praze. Mazlíček se ale jejím pracovníkům zaběhl a jeho dobrodružství skončilo tragicky. 

Aby toho nebylo málo, v březnu se herečka musela rozloučit i se psím důchodcem Maxíkem, který se dožil téměř 15 let. V posledních měsících života už ho ale sužovaly zdravotní potíže. "Náš drahý Maxíček svůj boj dobojoval. V mém náručí, v lásce a klidu… odešel do nebe za Jordym," oznámila slavná panička jeho skon na instagramu.

Na Velký pátek se svěřila fanouškům, že se jí po obou miláčcích moc stýská. Konkrétně zveřejnila fotografii z jedné z mnoha procházek s pejsky.

"Takhle mi bylo tak dobře… pořád mám pocit, že odněkud oba přiběhnou," napsala Brožová, která evidentně stále vstřebává události z úvodních měsíců letošního roku. 

Nejnovější zprávy