Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Jaromír Soukup zmizel do zahraničí! Hanychová rezignovala

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Jaromír Soukup zmizel do zahraničí! Hanychová rezignovala

Andrea Malá

1. dubna 2024 17:29

Jaromír Soukup Video

Agáta Hanychová projevila zájem o velikonoční smír s bývalými partnery. Jedním z nich je Jaromír Soukup, který momentálně pobývá v zahraničí. Stihl už na výzvu od matky své dcery Rozárky nějak reagovat?

Soukup se dnes přihlásil fanouškům prostřednictvím instagramu z rakouského Zillertalu, kam vyrazil s přáteli. Na svahu se proháněl na snowboardu. "Krásně tu je. Co bych dodal," napsal na sociální síti. "Někdy i já si můžu odpočinout. Nebo nesmím?" dodal. 

Na páteční velikonoční výzvu Hanychové tedy přinejmenším veřejně nijak nereagoval. Co vůbec Agáta včera vzkázala Soukupovi a bývalému manželovi Jakubu Prachařovi, s nímž má dceru Miu?

"Velikonoce jsou svátky naděje... Milí tatínkové J+J, prosím, ukončeme mediální a soudní boj. Kvůli pohodě našich dětí, už souhlasím se vším," napsala dcera Veroniky Žilkové.

"Plaťte výživné, jaké si myslíte, že si vaše dcery zaslouží. Respektuji vaše přání dcery nefotit. Píši Vám veřejně, stejně jako veřejně probíhá spor. Všichni zúčastnění potřebujeme klid. Děkuji," dodala. 

Nejnovější zprávy