Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Soukup už zase mluví o StarDance: Umravnil porotu a má překvapivý tip na vítěze!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Soukup už zase mluví o StarDance: Umravnil porotu a má překvapivý tip na vítěze!

Andrea Malá

8. listopadu 2023 16:09

Jaromír Soukup Video

Jaromír Soukup se v poslední době začal vyjadřovat k vlajkové lidi konkurenční České televize, kterou je letos na podzim samozřejmě StarDance. Poprvé se vyjádřil poměrně kriticky, nyní přidal svůj tip na vítěze. A je poměrně překvapivý! 

Tipuje totiž někoho, kdo měl soutěž podle sázkových kurzů již dávno opustit. Zatím se ovšem rozloučili zpěvák Richard Krajčo a herci David Prachař a Ivana Chýlková. Právě s nimi měl Soukup tendenci soucítit.

Přišlo mu totiž, že hodnocení jejich tanců jsou i s ohledem na věk herecké dvojice poměrně přísná. V posledním přenosu ale sledoval posun k lepšímu. "Porota se viditelně zklidnila. Já si myslím, že je to i kvůli mému komentáři," pochlubil se ve videu na instagramu.

Poté se mediální magnát nechal slyšet, že adeptem na finále je cukrář Josef Maršálek. Má prý totiž stabilní fanouškovskou základnu. "Ty ženský, který se dívají na jeho pořady o vaření, ho mají strašně rádi a dokážou to přetlačit," konstatoval podnikatel.

"Ten systém bodování, co jsem pochopil, je poměrně komplikovaný, ale vychází z toho, že největší sílu mají diváci, kteří hlasují, takže věřte, že Maršálek je adeptem na vítězství, protože jeho příznivkyně jsou strašně silný a je jich strašně moc," vysvětlil Soukup. 

Nejnovější zprávy