Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Soukupovo padesát na padesát nějak nesedí! Miliardář dostává padáka

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Soukupovo padesát na padesát nějak nesedí! Miliardář dostává padáka

Andrea Malá

19. května 2024 21:58

Jaromír Soukup Video

Česko v uplynulých dnech šokovala zpráva o prodeji zbývajícího podílu Jaromíra Soukupa ve vydavatelství Empresa Media, do kterého patří i TV Barrandov. Soukup to v první reakci popřel, nicméně stále více indicií naznačuje, že jeho konec je nevyhnutelný. A to i přímo na obrazovce, nejen v zákulisí... 

Českými médii v úterý proběhla zpráva, že Jaromír Soukup už není ani spoluvlastníkem vydavatelství Empresa Media, do kterého patří i TV Barrandov. I zbývající padesátiprocentní podíl od něj měl odkoupit podnikatel Jan Čermák. Soukup to v první reakci popřel.

"Je to stále stejné: padesát procent na padesát procent," řekl pro Deník N. Média se přitom odkazovala na údaje v Evidenci skutečných majitelů. "Je tam nějaký chybný zápis. To bude opraveno, počkejte do zítřka," uvedl miliardář v úterý. 

Nicméně podle informací webu extra.cz jsou správné i úvahy o tom, že Soukup se přestane objevovat na televizní obrazovce. "Nebude to hned, okamžitě, ale bude to brzy," prozradil zdroj zmíněného webu. 

Odhady jsou takové, že podnikatel se ve vysílání přestane objevovat od letních prázdnin, kdy televize tradičně nasazují do programu hlavně reprízy. 

Nejnovější zprávy