Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

StarDance bude i letos! První detaily nové řady unikají na veřejnost

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

StarDance bude i letos! První detaily nové řady unikají na veřejnost

Andrea Malá

21. března 2024 9:50

Marek Eben a Tereza Kostková

Česko se i letos může těšit na novou řadu populární StarDance. Lidé totiž jsou rádi, když hvězdy tančí. Je ale zatím ve hvězdách, kdo to letos bude. Navzdory tomu prosakují první informace o personálním obsazení. 

O víkendu uplynuly tři měsíce od chvíle, co se Darija Pavlovičová a Dominik Vodička stali králem a královnou tanečního parketu v rámci 12. řady StarDance. Jakmile dozněly poslední tóny, nejspíš se už začalo s přípravami další série.

Česká televize ji má odvysílat už letos na podzim a nejspíš ještě před letními prázdninami budou diváci znát, na které známé osobnosti se mohou těšit. Minulý rok byla jména soutěžících odhalena v dubnu.

Jednu jistotu už každopádně všichni máme a asi nikoho nepřekvapí, o co jde. Podle informací deníku Aha! budou moderátory televizní taneční show opět Marek Eben a Tereza Kostková. K podpisu příslušných smluv má dojít na jaře. 

O složení poroty zatím nic nepadlo, ovšem i tam jsou stálice, jejichž místa nejspíš nebudou obsazena někým jiným. Diváci si StarDance například bez Zdeňka Chlopčíka neumí představit. 

Nejnovější zprávy