Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Starý a nemocný Krampol má v nemocnici mnoho času! Co s ním bude dál?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Starý a nemocný Krampol má v nemocnici mnoho času! Co s ním bude dál?

Andrea Malá

5. dubna 2024 15:43

Jiří Krampol

Jiří Krampol se na konci března po pár dnech doma opět odporoučel do nemocnice, kde je nadále hospitalizován. Každý den se lidé ptají na to, jak na tom je. Krampol ale dává jasně najevo, že o takovou pozornost momentálně nestojí. 

Krampol nechápe, že jeho současný zdravotní stav je takovým tématem. "Nechápu, co je na tom divného, že člověk, kterému je 86 let, je nemocný," postěžoval si pořadu ShowTime na senzační zprávy v médiích. 

Slavný herec podle svých slov podstupuje normální léčbu. "Jsem starý a chudý, nic nemám. Všechny prachy, které jsem měl, jsem naštěstí procestoval," posteskl si, aniž by možná věděl, že některé informace poskytl i jeho manažer Miloš Schmiedberger. A vyhlídky nejsou úplně dobré...

Krampol se podle spolupracovníka snaží pod dohledem lékařů rehabilitovat a rozhýbat ho. "Nemůžu říct důvěryhodnou informaci o jeho zdravotním stavu, protože mi to nepřísluší, ani nemohu, protože nejsem k tomu určen, ale myslím si, že to bude chvíli trvat, a těžko říct, opravdu těžko říct, jaká bude budoucnost," řekl Schmiedberger serveru TN.cz. 

"Já bych mu přál, aby se z toho dostal. Už se z toho dostal třikrát a pokaždé se tam během několika dnů vrátil, tak bohužel se dá těžko říct, jak tohle všechno dopadne, ale snaží se," dodal manažer.

Nejnovější zprávy