Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Štefan Margita: Chcete ho slyšet? Tak si pospěšte! Operní pěvec plánuje konec

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Štefan Margita: Chcete ho slyšet? Tak si pospěšte! Operní pěvec plánuje konec

Andrea Malá

11. června 2024 10:52

Štefan Margita a Hana Zagorová Video

Slavní umělci často vystupují až do poslední možné chvíle, což zjevně není plán Štefana Margity. Slovenský operní pěvec a vdovec po legendární Haně Zagorové (†75) prozradil, že má budoucnost poměrně jasně nalajnovanou. 

Margita před dvěma lety sledoval, jak se jeho milovaná žena Hana Zagorová ani nemohla rozloučit s fanoušky, protože zdravotní potíže, jimž nakonec předloni v srpnu podlehla, jí znemožňovaly další vystupování.

Možná i proto si sám řekl, že bude lepší si stanovit čas odchodu ze scény. Košický rodák oslaví na začátku srpna osmašedesátiny. Pak si chce dát ještě dva roky plnohodnotné kariéry.

"Každý zpěvák musí vědět, kdy ho to už unavuje. Takže s jevištěm bych chtěl skončit. Bude mi sedmdesát a chci odejít ještě tak nějak v plné síle, aby to nebylo poznat na hlase. Ještě ale chci udělat spoustu věcí," prozradil letos v rozhlasovém pořadu Alex a host.

Mezinárodně uznávaný operní pěvec se domnívá, že je hezké odejít v nejlepším. "Zatím slýchám, že můj hlas stále zní mladistvě. A to je ta nejkrásnější vizitka, kterou můžete dostat. Nechtěl bych, aby se začalo říkat, že už mi ten hlas nezní," dodal.

Nejnovější zprávy