Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Štefan Margita upřímně: U hrobu Zagorové cítím obrovskou sílu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Štefan Margita upřímně: U hrobu Zagorové cítím obrovskou sílu!

Andrea Malá

29. října 2023 19:15

Štefan Margita a Hana Zagorová Video

Rok uplynul na konci srpna od smrti Hany Zagorové, která nejvíce zasáhla jejího manžela Štefana Margitu. Až po dvanácti měsících uložil milovanou ženu na místo posledního odpočinku. Jak často u něj operního pěvce od té doby zastihnete? 

Margita o uložení Zagorové na místo posledního odpočinku informoval na začátku září na svém instagramovém profilu. "Moji drazí přátelé, dovoluji si vám oznámit, že včera v naprosté tichosti, jen v rodinném kruhu, jsem na Vyšehradě za zvuku nádherných zvonů uložil moji drahou Hanku. Děkuji za vaši přízeň," napsal a připojil fotografii. 

Po několika týdnech se teď poprvé vyjádřil k tomu, jak často na hřbitov zavít. "Vzhledem k tomu, že to mám velice blízko na Vyšehrad, tak kdykoli mě to odpoledne napadne, řeknu si, že se jdu projít a skočím za ní na ten hřbitov, zapálím svíčku," přiznal webu extra.cz.

S legendární zpěvačkou prý dokonce během svých návštěv rozmlouvá. "Hodně tam na ni myslím. Cítím tam takovou obrovskou sílu a že mi drží palce," dodal slovenský operní pěvec.

Vyšehradský hřbitov je známý jako místo posledního odpočinku mnoha slavných osobností, včetně zpěváků. Pochován je zde například Waldemar Matuška. 

Nejnovější zprávy