Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Štefan Margita zavzpomínal, jak mu matka řekla krutou pravdu!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Štefan Margita zavzpomínal, jak mu matka řekla krutou pravdu!

Andrea Malá

15. června 2024 16:54

Štefan Margita Video

Štefan Margita to se ženami ve svém životě neměl jednoduché. A to zejména v tom profesním. Nekompromisních hodnocení svých pěveckých výkonů se dočkal nejen od manželky Hany Zagorové, ale i od matky. 

Dnes je Štefan Margita světoznámým operním pěvcem, k čemuž nejspíš přispělo i náročné okolí. Košický rodák už mnohokrát vysvětloval, že s manželkou Hanou Zagorovou uměli být k sobě navzájem velmi kritičtí. Upřímná k němu ale byla i jeho vlastní matka. 

"Když jsem zpíval svoji první premiéru v košickém divadle, nepochválila mě. Přišla za mnou do šatny a řekla: 'Pokud chceš takhle pokračovat, tak to radši nedělej.' Měla tenkrát pravdu, ale každý nějak začíná," zavzpomínal zpěvák před několika měsíci v rozhovoru pro novinky.cz.

"Byla to obrovská facka, ale jsem narozený ve znamení Lva, a tak jsem si řekl, že jí musím dokázat, že něco dokážu, povzbudilo mě to," popsal úspěšný umělec.

Margita poznamenal, že dnes si upřímnosti cení. "A cenil jsem si jí i u Hanky, když za mnou po premiéře přišla a upozornila mě, na čem bych měl ještě zapracovat, na co si dát pozor. Takové věci vám řekne jen ten nejbližší člověk, který vás má rád," dodal. 

Nejnovější zprávy